Witamy na stronie

Logowanie lub Rejestruję się

Serdecznie witamy!

Wydawnictwo Rosemaria

Czego chce od nas Maryja?

W tym tygodniu 27 czerwca obchodziliśmy dwa ważne święta. 140-lecie objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie i święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Odpowiedzmy sobie na pytanie: jakie przesłanie płynie dla nas z Gietrzwałdu i z tej niezwykłej ikony?

Promocja fatimska

Drodzy Czytelnicy! 

Z okazji 100-lecia objawień fatimskich, każda osoba, która złoży w naszej księgarni zamówienie na ksiażki o wartości powyżej 15 zł, otrzyma BEZPŁATNIE książkę "Pamiętajmy o Fatimie". 

Wydawnictwo Rosemaria

Promocja obowiązuje tylko do 16 maja, została przedłużona do końca maja, do 1 bezpłatnego egzemplarza na osobę. Limit 15 zł nie obejmuje kosztów wysyłki. Promocja nie łączy się z innymi i dotyczy zakupu wyłącznie książek wydawnictwa Rosemaria (nie dotyczy czasopism, dewocjonaliów, płyt itd.)

Historia Sanktuarium w Pompejach (Bartolo Longo)

Historia Sanktuarium w Pompejach – Bartolo Longo

„Historia sanktuarium w Pompejach” to fundamentalne dzieło bł. Bartola Longa. To publikacja, którą powinien znać każdy czciciel różańca. Dlaczego? – ktoś zapyta. Powodów jest wiele.

Najważniejszy to ten, że Jan Paweł II pisząc List o różańcu do niniejszej książki się odwoływał i ją cytował. Na rozpoczęcie Roku Różańca prosił, aby przywieźć do Watykanu obraz Matki Bożej Pompejańskiej, a na jego zakończenie, 7 października 2003 roku, osobiście udał się do sanktuarium w Pompejach. Tao właśnie "Historia Sanktuarium w Pompejach" była jedną z głównych inspiracji do powstania "Listu o różańcu"!

Promocja urodzinowa

Promocja

Od 1 do 5 z 64

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 13