Witamy na stronie

Logowanie lub Rejestruję się

Serdecznie witamy!

Wydawnictwo Rosemaria

Promocja fatimska

Drodzy Czytelnicy! 

Z okazji 100-lecia objawień fatimskich, każda osoba, która złoży w naszej księgarni zamówienie na ksiażki o wartości powyżej 15 zł, otrzyma BEZPŁATNIE książkę "Pamiętajmy o Fatimie". 

Wydawnictwo Rosemaria

Promocja obowiązuje tylko do 16 maja, została przedłużona do końca maja, do 1 bezpłatnego egzemplarza na osobę. Limit 15 zł nie obejmuje kosztów wysyłki. Promocja nie łączy się z innymi i dotyczy zakupu wyłącznie książek wydawnictwa Rosemaria (nie dotyczy czasopism, dewocjonaliów, płyt itd.)

Historia Sanktuarium w Pompejach (Bartolo Longo)

Historia Sanktuarium w Pompejach – Bartolo Longo

„Historia sanktuarium w Pompejach” to fundamentalne dzieło bł. Bartola Longa. To publikacja, którą powinien znać każdy czciciel różańca. Dlaczego? – ktoś zapyta. Powodów jest wiele.

Najważniejszy to ten, że Jan Paweł II pisząc List o różańcu do niniejszej książki się odwoływał i ją cytował. Na rozpoczęcie Roku Różańca prosił, aby przywieźć do Watykanu obraz Matki Bożej Pompejańskiej, a na jego zakończenie, 7 października 2003 roku, osobiście udał się do sanktuarium w Pompejach. Tao właśnie "Historia Sanktuarium w Pompejach" była jedną z głównych inspiracji do powstania "Listu o różańcu"!

Promocja urodzinowa

Promocja

Darmowa wysyłka za przelew – czyli nowa promocja!

Darmowa przesyłka za przelew to nowa promocja w naszym wydawnictwie, która obejmuje bezpłatną dostawę na terenie Polski. Jak w niej uczestniczyć? Wystarczy spełnić dwa warunki:

Darmowa wysyłka

Darmowa przesyłka za przelew to nowa promocja w naszym wydawnictwie, która obejmuje bezpłatną dostawę na terenie Polski. Jak w niej uczestniczyć? Wystarczy spełnić dwa warunki:

Od 1 do 5 z 63

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 13