Witamy na stronie

Logowanie lub Rejestruję się

Serdecznie witamy!

Wydawnictwo Rosemaria

Nowenna pompejańska

Miło nam poinformować, że jest dostępna książeczka "Nowenna pompejańska" w wersji rozszerzonej (32 zamiast dotychczasowych 24). Nowa treść to m.in. poradniki

 • Jak odmawiać nowennę pompejańską?
 • Dobrze odprawiona nowenna pompejańska.
 • Kiedy zacząć nowennę pompejańską?
 • Jak modlić się różańcem?
 • A ponadto świadectwa i obietnica Maryi.

Cena bez zmian –tylko 3 złote! – Zapraszam do księgarni.

Wznowienie książki o cudownej ikonie

Właśnie ukazało się drugie wydanie znanej książki o. Łubieńskiego o obrazie Matki Bożej Nieustającej Pomocy – na papierze biblijnym! Dzięki temu książka ma dwa razy węższy grzbiet, łatwo zabierzesz ze sobą i schowasz do torebki. Dzięki giętkiej okładce otwiera się bez trudu, a trzymanie nie wymaga wysiłku.

 
Z okazji drugiego wydania – cena promocyjna 22 zł! 
 
Pierwsze wydanie jest dostępne w obniżonej cenie.

Książka o Godzinie Łaski

 

8 grudnia, w święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w południe modlimy się w tzw. Godzinie Łaski. Wciąż jednak wielu z nas nie wie, skąd się ona wzięła. Otóż Matka Boża Róża Duchowna, objawiając się 8 grudnia 1947 r. pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech, powiedziała:

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.”

Pragnąc przypomnieć o tych objawieniach, wydaliśmy książkę pt. Maryja Róża Duchowna. Historia objawień w Montichiari–Fontanelle. Publikacja ta przybliża okoliczności i treść tych objawień, zawiera też opisy cudów, jakie miały miejsce w Montichiari, w tym fascynujące cuda słońca. 

Od 46 do 50 z 64

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 8
 4. 9
 5. 10
 6. 11
 7. 12
 8. 13