Witamy na stronie

Logowanie lub Rejestruję się

Serdecznie witamy!

Wydawnictwo Rosemaria

Być darem. 365 zachęt do pięknego i szczęśliwego życia

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

Być darem. 365 zachęt do pięknego i szczęśliwego życia

Oceń ten produkt jako pierwszy

19,00 zł
LUB

Krótki opis

Poznaj sprawdzoną receptę na prawdziwie szczęście i zmieniaj swoje życie każdego dnia!

Opis produktu

Człowiek staje się w pełni człowiekiem w relacji z drugą osobą i każdy z nas powołany jest do tego, by czynić swe życie darem dla innych. Książka zawiera wybrane na każdy dzień roku krótkie wskazówki, inspiracje, podpowiedzi, jak zmienić swoje życie, aby żyć pięknie i mądrze.

Warto ją czytać codziennie, poświęcając chwilę na refleksję, aby dojrzewać duchowo i wzrastać w wierze. Przeznaczona jest dla każdego, kto pragnie być szczęśliwym i spełnionym chrześcijaninem i dzielić się tym szczęściem z innymi.

Fragment książki:

Człowiek stworzony „na obraz i podobieństwo Boże” został powołany do tego, aby z „bycia darem dla innych” uczynić zasadę swego życia. Bez takiej postawy daru, czyli „bycia i życia dla innych”, wspólnotom ludzkim grozi egoizm, który niszczy wzajemne relacje i miłość.

Przez tajemnicę Wcielenia Bóg stał się Człowiekiem „dla nas i dla naszego zbawienia”, a przez to człowiek dla człowieka stał się bratem.

Chciałbym, by te krótkie refleksje na każdy dzień roku były zachętą dla wszystkich uczniów i wyznawców Chrystusa do pięknego i szczęśliwego życia, do codziennego czynienia daru ze swego życia dla Boga i dla ludzi.

 

Autor: ks. Józef Gaweł SCJ

Oprawa: miękka

Ilość stron: 414

Rok wydawnia: 2012

ISBN: 978-83-7482-506-1

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.