Witamy na stronie

Logowanie lub Rejestruję się

Serdecznie witamy!

Wydawnictwo Rosemaria

Modlitewnik walki duchowej i krzyż św. Franciszka

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

Modlitewnik walki duchowej i krzyż św. Franciszka

Oceń ten produkt jako pierwszy

19,90 zł
LUB

Krótki opis

Modlitewnik walki duchowej i krzyż św. Franciszka

Opis produktu

Modlitewnik zawiera wskazówki jak skutecznie prowadzić walkę duchową, omawia taktykę szatana i metody walki z nim, radzi jak przywdziać zbroję chrześcijanina w walce duchowej, a wszystko to w oparciu o przykład życia i nauczanie św. Franciszka.

Liczba stron modlitewnika:  112

Modlitwa odmówiona przed krzyżem w San Damiano pozwoliła Franciszkowi rozpocząć nowe życie i pomogła mu iść odważnie drogą wskazaną przez Pana. Dlatego do Modlitewnika walki duchowej dołączamy kopię tego krzyża, staranie wykonaną z drzewa oliwnego, z metalową pasyjką (na rzemieniu), w modlitewniku zaś znajduje się dokładny opis jego symboliki oraz liczne modlitwy św. Franciszka: uwielbienia i pochwalne, a także inne modlitwy przydatne przed podjęciem trudnych zadań lub pomagające w osobistym 
nawróceniu, w zmaganiach duchowych czy rozeznawaniu powołania i innych życiowych decyzji, podejmowanych zgodnie z wolą Boga.

** Do Modlitewnika dołączono krzyżyk z drzewa oliwnego  na rzemyku  i  obrazek z wizerunkiem Krzyża św. Franciszka o wymiarach 16 x 23 cm.

 

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.